Japonská firma založená v roce 1924, která vyrobí miliony kusů hodinek za rok, tím se řadí mezi největší světové výrobce. Pod Citizen spadá i firma Miyota, která vyrábí stojky do hodinek. Strojky Miyota najdete v hodinkách mnoha prestižních značek (Festina, Prim).

Japonské hodinářské firmy jsou proslulé zaváděním novinek a inovací ve svých hodinkách. Seiko mělo své první quarzové náramkové hodinky, Casio nezničitelné G-Shock, Citizen přišel s technologii Eco-Drive. Hodinky poháněné světlem. Solární články přeměňují světlo v energii, která je uložená do baterie a ta pohání hodinky. V dnešní době je tento systém tak dokonalý, že hodinky můžou fungovat po nabití v absolutní tmě od 6 do 60 měsíců. Pro dobití vám pak stačí i umělé světlo.

Další zajímavost, kterou najdete v hodinkách Citizen je Radio Controlled. Jsou to hodinky řízené radiovým signálem. Citizen má po celém světě rozmístěné vysílače a každý den cca ve dvě hodiny v noci se hodinky samy seřídí na přesný čas. U dražších modelu se můžete setkat s řízení času pomocí GPS (satelitní).

 

Proč si koupit hodinky Citizen?

  • Japonská kvalita, skvělý poměr cena/výkon.
  • Kupte si hodinky s Eco Drive a Radio Controlled. Získáte bez údržbové hodinky, bez nutnosti výměny baterie, které vám půjdou na vteřinu přesně.
  • Velký výběr v českých obchodech a e-shopech + servis
Kde koupit značkové hodinky Citizen?

Největší internetový obchod s hodinkami v České republice.

Autorizovány internetový obchod s hodinkami.

reklama

Helveti.cz - Hodinky od specialistů