Dneska si představíme hodinky Bulova Curv Classic Chronoghraph 98A155. Tato Americká značka má výraznou Českou stopu, v roce 1875 firmu založil náš rodák Josef Bulova.

Jak vypadají Hodinky Bulova Curv Classic Chronoghraph 98A155?

Dle mého názoru, jsou to ideální hodinky pro městský život. Tři subčíselníky chronografu jím dávají sportovní nádech, kožený pásek eleganci a zahnuté pouzdro extravaganci. Bulova prozatím jako jediná na světě, vyrábí zahnuté hodinky s chronografem. Hodinky nejenže skvělé vypadají ale díky zahnutému tvaru perfektně padnou na každé zápěstí.

Technické parametry a funkce Bulova Curv Classic Chronoghraph 98A155

Strojek High Performance Quartz NR20-Y1C, který pohání hodinky není unikátní jenom svým tvarem ale i frekvenci 262 kHz, je to zhruba asi osm krát víc než u běžných quartzových strojků. Díky tomu hodinky Bulova dosahují mimořádné přesnosti chodu s odchylkou ±10 s za rok. Přesnost měření chronografem(stopky) je 1/1 sek. Hodinkám nechybí velmi odolné safírové sklíčko s antireflexní úpravou, která zajísti dokonalou čitelnost i na přímém slunci. Pouzdro je z ušlechtilé oceli potažené na víc PVD povlakem. Vodotěsnost není největší, jenom 30 m (mytí rukou, déšť) ale celkově tyto hodinky nejsou stavěné do extrémních podmínek. Hodinky jsou sice velké, rozměr pouzdra je 43 mm, avšak váha je pouhých 80 g což zaručuje že se budou velmi pohodlně nosit.

Původ: Americké

Použití: Sportovní, Společenské, Městské

Vodotěsnost: 30 m

Pohon: Quartz (na baterií)

Přesnost chodu: ±10 s / rok

Strojek: High Performance Quartz NR20-Y1C

Materiál sklíčka: Safírové, antireflexní

Materiál pouzdra: Ušlechtilá ocel s PVD

Materiál pásku: Kůže (šířka 22 mm)

Rozměr pouzdra: 43 mm

Výška pouzdra: 9,4 mm

Váha: 80 g

Stopky: Ano, přesnost měření 1/1 sek.

Luminiscence: Ručičky a indexy

Proč si koupit hodinky Bulova Curv Classic Chronoghraph 98A155?

Nevšední extravagantní hodinky do města, vynikající přesnost chodu. Pro Čechy velmi zajímavá historie značky, firmu založil rodák z Čech Josef Bulova. Hodinky Bulova byly dokonce v kosmu, astronaut David Scott je měl na ruce při procházce po měsíci. No, vraťme se na zem a podívejme se na mínusy hodinek Bulova Curv Classic Chronoghraph 98A155. I když to není katastrofa, u hodinek s vodotěsnosti 30 m už musíte dbát na to aby se nedostaly na delší dobu do styku s vodou.

Helveti.cz je autorizovaný prodejce značky Bulova. Na hodinky poskytuje záruku 5 let.

Kde koupit značkové hodinky Bulova?

Největší internetový obchod s hodinkami v České republice.

Autorizovány internetový obchod s hodinkami.

reklama

Helveti.cz - Hodinky od specialistů