Hodinky Casio Edifice EFR 563TR-2A budou skvělým dárkem pro všechny fanoušky Formule 1. Casio Edifice EFR 563TR-2A nejenže skvělé vypadají ale za cenu cca 5990 korun získáte hodinky z limitované edice. Nejenom tyto hodinky ale celá řada Casio Edifice je inspirována prostředím motoristických závodu, vyniká sportovním designem a dokonalým zpracováním.

Jak vypadají Casio Edifice EFR 563TR-2A?

Tato limitovaná edice je věnovaná partnerství firmy Casio a stáje F1 Scuderia Toro Roso. Od toho se odvíjí i celkové barevné provedení hodinek, kde převládá modrá, stříbrná a červená barva. To vše doplňuje černé pouzdro a tah(řemínek). Nechybí ani logo stáje Scuderia umístěné pod dvanáctou hodinou.

Parametry a funkce Casio Edifice EFR 563TR-2A

Hodinky pohání quartzový strojek (5490) s přesnosti ±15 s za měsíc. Tah i pouzdro je z nerezové oceli se speciální PVD úpravou povrchu. Shora hodinky chrání minerální sklíčko, vespod je šroubovací víko. I díky tomu mají hodinky velmi slušnou vodotěsnost 100 m. Můžete je teda používat i při plavání nebo šnorchlování. Jako u většiny hodinek inspirovaných motosportem nechybí ani zde luneta s tachymetrickou stupnici a stopky s přesnosti měření 1/1 sek. Pozor nejsou to žádný „vořezavátka“, hodinky mají průměr 48,9 mm a váhu 167 g.

Původ: Japonské

Použití: Sportovní

Vodotěsnost: 100 m

Pohon: Bateriový Quartz

Přesnost chodu: ±15 s / měsíc

Materiál sklíčka: Minerál

Rozměr pouzdra: 48,9 mm

Výška pouzdra: 12,5 mm

Váha: 167 g

Stopky : Ano

Přesnost měření stopek: 1/1 sek.

Luminiscence: Ručičky a indexy

 

Proč si koupit Casio Edifice EFR 563TR-2A?

Velmi dobře vypadající sportovní hodinky, které se hodí na každodenní nošení a nebojí se ani vody (vodotěsnost 100 m). Velkým plusem pro mě je, že jeto limitována edice. Celkově co se týče řady Casio Edifice, není se čeho bát. Můžete se spolehnout, že dostanete kvalitní hodinky, které vám budou dlouho spolehlivě sloužit. Mínusem může být velikost hodinek (průměr 48,9), na malých zápěstích nebudou vypadat dobře. Jsou to prostě hodinky pro opravdové chlapy.

Helveti.cz je autorizovaný prodejce značky Casio Edifice. Na hodinky poskytuje záruku 5 let.

Kde koupit značkové hodinky Casio Edifice?

Největší internetový obchod s hodinkami v České republice.

Autorizovány internetový obchod s hodinkami.

reklama

Helveti.cz - Hodinky od specialistů