Casio G-Shock

Na první pohled se může zdát, že tyto „plasťáky“ za nic nestojí a houby vydrží. Ale opak je pravdou. Modelová řada Casio G-shock vznikla právě proto aby se na trh dostaly „nezničitelné hodinky“. První modely G-Shock se objevily v prodeji v roce 1983. Časem hodinky zažívají prodejní boom a stávají se ve svém segmentu legendou. A úspěch G-Shock pokračuje do dnešních dnů, pořád se objevují nové modely nabité tou nejmodernější technologii.

 

Jak vypadají hodinky G-Shock?

Vím, že ne každému se musí líbit, vzhledem ke svému charakteristickému vzhledu. Na druhou stranu, modelů G-Shock je hodně a v různých barevných kombinacích, kde je z čeho vybírat. Sám jsem neodolala a koupil jsem G-Shock GW-M5610-1ER. Otestují a napíší recenzi.

Jaké funkce mají hodinky G-Shock?

Při výběru hodinek je důležité vědět jaké funkce a parametry hodinky mají. G-Shock můžou být vybavené krom klasických funkci jako jsou stopky, budík, světový čas také sensorem na měření atmosférického tlaku a teploty, digitálním kompasem či možnosti propojit hodinky s mobilem přes Bluetooth. Chod hodinek obstará buď klasická baterie nebo solární pohon. Pro dosažení maximální přesnosti hodinek, jsou seřizovány pomocí rádiového signálu nebo dokonce GPS. Vodotěsnost hodinek G-Shock by neměla být menší než 100 m, což vám na plavání a šnorchlování bohatě stačí.

Pro koho jsou G-Shocky?

Jednoduše pro všechny. Za cenu cca od 2000 Kč máte možnost vlastnit značkové Japonské hodinky. Ty nejdražší můžou stát i desetitisíce ale jsou to většinou už profi hodinky. Když sháníte hodinky, které můžete používat při práci na zahradě, na stavbě nebo při sportu, G-Shock je jasná volba. I ty nejlevnější musí vydržet pád z výšky deseti metrů a minimální vodotěsnost by měla být 100 m (většinou je ještě větší). Jste pilot? Hodinky Casio G-Shock Gravitimaster jsou testované na přetížení 15 G. Chystáte se na hory? Kupte si hodinky se senzorem na měření atmosférického tlaku, teploty a digitálním kompasem. Možnosti je hodně. Casio bude i nadále inovovat a vyvíjet řadu G-Shock. Sám jsem zvědav, čím nás překvapí.

Proč si koupit hodinky G-Shock?

·        Skvělý poměr cena/výkon, od dvou tisíc můžete mít značkové „nezničitelné“ Japonské hodinky.

·        Lehké hodinky, které se dobře nosí a mají mnoho funkcí.

·        Hodinky i pro profesionály (hasiči, horolezci, piloti, armáda)

·        Dobré zastoupení firmy Casio v ČR, jak v kamenných obchodech, tak v e-shopech+servis

·        Dámská řada Baby-G „nezničitelný hodinek“

Kde koupit značkové hodinky G-Shock?

Největší internetový obchod s hodinkami v České republice.

Autorizovány internetový obchod s hodinkami.

reklama

Helveti.cz - Hodinky od specialistů