Představíme si hodinky „Swiss Made“ Certina DS Action Diver Powermatic (80 C032.407.11.041.00). Historie firmy Certina sahá až do roku 1888, o čemž se můžeme přesvědčit přímo na hodinkách, kde je tento rok zobrazen na ciferníku pod logem značky. Pro nás, kteří nemáme na kontech milionové částky a nemůžeme si dovolit hodinky Švýcarských prémiových značek, jsou hodinky Certina zajímavou alternativou.

Jak vypadají hodinky Certina DS Action Diver Powermatic?

Hodinky mají klasický design potápěčských hodinek. I když by někdo mohl říct, že je to nuda, tak já nebudu souhlasit. Hodinky nemají nějaký výrazný prvek, který by je odlišoval od jiných „potápek“. To, co dělá tyto „Certiny“ výjimečné je perfektní zpracování do sebemenších detailu, za které by se nemusely stydět ani hodinky z té nejvyšší cenové hladiny. Nádherná modrá barva ciferníku, červená sekundová ručička jsou nepřehlédnutelné a dávají hodinkám punc výjimečnosti. Shrnul bych to takto. Elegantní, jednoduché, chlapské hodinky bez zbytečných kudrlinek.

 

Parametry a funkce hodinek Certina DS Action Diver Powermatic

Hodinky splňují přísnou normu ISO 6425, jedná se tedy o profesionální potápěčské hodinky. Vodotěsnost je 300 m, můžete je používat i při potápění s dýchacím přístrojem.

Použití: Potápěčské, Sportovní

Vodotěsnost: 300 m

Pohon: Automatický

Přesnost chodu v sekundách:  -10/+25 / den

Strojek: ETA POWERMATIC 80.111

Materiál sklíčka: Safírové – antireflexní

Materiál pouzdra: Ušlechtilá ocel

Materiál pásku: Ušlechtilá ocel

Rozměr pouzdra: 43 mm

Výška pouzdra: 13 mm

Šířka pásku: 21 mm

Váha: 186 g

Rezerva chodu: 80 hodin

Luminiscence: Ručičky a indexy SuperLuminova

Luneta:  Jednosměrně – potápěčská

Hodinky jenom pro potápěče?

Ale kdeže, hodinky se hodí i na každodenní nošení a vydrží i hrubší zacházení. Hodinky jsou vybavené unikátní DS (Double Security) technologií. Všechny hodinky Certina označené v názvu DS mají zesílené safírové sklíčko(1), těsnění na hřídelí korunky(2), dvojité těsnění na korunce(3) a zesílené spodní víko(4) se speciálním těsněním(5). Tyto hodinky pohání Švýcarský automat ETA Powermatic 80.111, má 23 kamenných uložení a vynikající rezervu chodu až 80 hodin.

Double Security-viz.foto

Proč si koupit hodinky Certina DS Action Diver Powermatic?

Poctivé, chlapské Švýcarské hodinky, které si na nic nehrají. V dnešní době jsou velice populární potápěčské hodinky. Na trhu je proto hodně „skoro potápěčských“ hodinek, tyto Certiny jsou pravé certifikované „Diver´s“. Kromě vaší svatby, je můžete mít na ruce pořád, vydrží toho opravdu hodně. Pro někoho velký plus, pro někoho to může být mínus, hodinky jsou totiž poháněné klasickým automatem. Mají skvělou rezervu chodu 80 hodin ale i tak budete občas muset hodinky seřídit anebo natáhnout.

Kde koupit Certina DS Action Diver Powermatic?

Největší internetový obchod s hodinkami v České republice.
Autorizovány internetový obchod s hodinkami.
reklama
Helveti.cz - Hodinky od specialistů