Jedny z cenově nejdostupnějších pánských Švýcarských hodinek na našem trhu, jsou hodinky značky Wenger. Dnes si představíme Wenger Sea Force 01.0641.117. Musím říct, že vzhledově se velmi povedly. Za skvělou cenu cca 5300 Kč, můžete mít pravé Švýcarské hodinky, které se hodí na každodenní nošení, ale vydrží i v náročnějších podmínkách.

Parametry a funkce Wenger Sea Force 01.0641.117

Hodinky mají vodotěsnost 200 metrů a disponují i potápěčskou lunetou. I když to nejsou profesionální potápěčské hodinky, bez problému snesou rekreační potápění zhruba do hloubky 50 metrů.

Pouzdro je z ušlechtilé oceli, klasický ciferník s datumovkou na pozici třetí hodiny, ručičky a indexy pokryté luminiscenční vrstvou pro lepší viditelnost za zhoršených světelných podmínek. Sklíčko je minerální se speciální safírovou vrstvou, která je odolnější vůči poškrabání. Hodinky jsou sice velké, mají průměr 43 mm, ale mají kaučukový řemínek, který je velmi příjemný na zápěstí a oproti ocelovým tahům, výrazně snižuje jejich váhu (97 g). Hodinky pohání quartzový Švýcarský strojek Ronda 515. Hodinky jsou praktický bez údržbové, jediným vaším úkolem bude občas je seřídit (přesnost chodu je +-15 s za měsíc) a vyměnit baterií (jednou za 2-3 roky).

Původ: Švýcarské
Použití: Sportovní
Vodotěsnost: 200 m
Pohon: Bateriový Quartz
Strojek: Ronda 515
Baterie: Ano
Materiál sklíčka: Minerál se safírovou úpravou
Materiál pouzdra: Nerezová ocel
Materiál pásku: Kaučuk
Rozměr pouzdra: 43 mm
Výška pouzdra: 11,5 mm
Šířka pásku: 22 mm
Váha: 97 g
Datum: Ano
Luminiscence: Ručičky a indexy SuperLuminova
Otočná luneta: Jednosměrná – potápěčská
Korunka šroubovací: Ano
Víko na závit: Ano

Proč si koupit Wenger Sea Force 01.0641.117?

Jestli že, nedáte dopustit na hodinky s označením „Swiss made“ a hledáte něco co je cenově dostupné, tak Wenger Sea je ideální volba. Hodinky budou nepřehlédnutelné na vaším zápěstí (43 mm), budou se zároveň ale dobře nosit díky kaučukovému řemínku (váha jen 97 g). Zaujaly vás Wenger Sea Force 01.0641.117? Zkuste se ještě podívat na jiné barevné varianty u těchto hodinek.

Kde koupit Wenger Sea Force?

Největší internetový obchod s hodinkami v České republice.
Autorizovány internetový obchod s hodinkami.
reklama
Helveti.cz - Hodinky od specialistů