Wenger Urban Metropolitan Chrono jsou elegantní, cenově dostupné pánské Švýcarské hodinky do města. Můžete si být jistí, že tyto černé hodinky budou ladit s každým vaším outfitem.

 

Jak vypadají Hodinky Wenger Urban Metropolitan ?

Decentní ciferník, kožený prošívaný řemínek dávají hodinkám velmi elegantní nádech. Naopak dva subčíselníky chronografu a tlačítka pro potřebu stopek, nezapřou sportovní charakter. Nechybí datumovka na pozici mezi čtvrtou a pátou hodinou. Tento model má ručičky a prošívání řemínku v oranžové barvě, v prodeji je nicméně více barevných variant.

Parametry a funkce hodinek Wenger Urban Metropolitan Chrono 01.1743.114

Hodinky pohání quartzový strojek s přesností ±15 s za měsíc. Pouzdro je vyrobené z kvalitní ocele ze speciální černou PVD úpravou. Už z názvu hodinek „Wenger Urban Metropolitan“ je patrné, že jsou určené především pro každodenní nošení v městském prostředí ale díky minerálnímu sklíčku se safírovou úpravou a vodotěsnosti 100 m, můžete je nosit i při sportu nebo v přírodě. Hodinky jsou sice větší (44 mm) ale mají váhu jen 138 g, padnou velmi dobře na většinu zápěstí a budou se velice příjemně nosit.

Původ: Švýcarské

Použití: Sportovní, Společenské

Vodotěsnost: 100 m

Pohon: Bateriový Quartz

Přesnost chodu: ±15 s / měsíc

Materiál sklíčka: Minerál se safírovou úpravou

Materiál pouzdra: Ušlechtilá ocel s PVD

Materiál pásku: Kůže

Rozměr pouzdra: 44 mm

Výška pouzdra: 11,5 mm

Váha: 138 g

Luminiscence: Ručičky a indexy

Proč si koupit hodinky Wenger Urban Metropolitan ?

Rozhlížíte se po hodinkách, které se hodí k formálnějšímu oblečení do kanceláře, na odpolední tenis a večerní posezení s přátelí v baru? Myslím si, že tyto stylové hodinky Wenger Urban Metropolitan vás nezklamou a překvapí i příjemnou cenou cca 7500 Kč. Co se týče celkově hodinek značky Wenger, je to velmi kvalitní hodinářská práce a jako jedny z mála hodinek s označením Swiss Made se dají pořídit i pod deset tisíc korun.

Eshop HODINKY.cz je autorizovaný prodejce značky Wenger

Kde koupit značkové hodinky?

Největší internetový obchod s hodinkami v České republice.

Autorizovány internetový obchod s hodinkami.

reklama

Helveti.cz - Hodinky od specialistů