Stříbrná barva ušlechtilé oceli s velkým černým ciferníkem dává hodinkám Seiko Chronograf sportovní vzhled, naopak zlatá barva korunky, tlačítek a ručičky, luxusní nádech. Hodinky skvělé doplní vaše volnočasové oblečení ale i formálnější outfit.

Jaké jsou Parametry hodinek Seiko Chronograf SSB323P1?

Pouzdro a tah(řemínek) jsou z ušlechtilé nerez oceli. Hodinky jsou poháněný quartzovým(baterie) strojkem. Klasický ciferník je doplněn třemi chronografy (sekundy, minuty, hodiny) s funkcí stopek. Ukazatel data je mezi čísly 4 a 5, pro dobrou čitelnost za zhoršených světelných podmínek, jsou ručičky a indexy pokryte luminiscenční vrstvou. Nad tím vším je tvrzené minerální sklíčko Hardlex (vlastní patentované sklíčko Seiko). Na lunetě je zobrazen tachymetr. Vodotěsnost je 10ATM znamená to, že hodinky by měly odolat kromě běžných činnosti jako mytí rukou nebo koupáni také plavání. Průměr pouzdra je 44 mm což je řadí mezi větší hodinky.

Japonské hodinky Seiko, to je za málo peněz hodně muziky. Seiko jako málo která hodinářská firma si vyrábí všechny komponenty do svých hodinek sama i proto patří hodinky Seiko k absolutní světové špičce.

Kde koupit značkové hodinky?

Největší internetový obchod s hodinkami v České republice.

Autorizovány internetový obchod s hodinkami.

reklama

Helveti.cz - Hodinky od specialistů