Rozhlížíte se po Švýcarských hodinkách za rozumnou cenu? Jeden tip bych pro vás měl, hodinky Swiss Military Hanowa 4315.04.003 Neptune Diver. Firma Hanowa sice nemá stoletou tradici, byla založená v roce 1963 ale svou obchodní politikou „kvalita za rozumnou cenu“ se řadí mezi nejprodávanější Švýcarské značky u nás.

Jak vypadají hodinky Swiss Military Hanowa 4315.04.003 Neptune Diver?

Už z názvu „Neptun diver“ můžeme usoudit, že se jedná o hodinky s potápěčským designem. Nechybí klasické atributy hodinek pro potápěče jako jednosměrně otočná luneta, na první pohled rozdílná minutová a hodinová ručička a výrazné indexy, a to vše potažené luminiscenční vrstvou pro dobrou čitelnost za zhoršených světelných podmínek. Převládající modra barva, ciferník s pruhy symbolizující mořské vlny už na první pohled vzbudí dojem hodinek, které se vody nebojí. Třešničkou na dortu je pak krabička ve tvaru potápěčské láhve, ve které hodinky dostanete.

Parametry a funkce Swiss Military Hanowa 4315.04.003 Neptune Diver

Quartzové hodinky pohání Švýcarský strojek Ronda 715, který je vybaven funkci ukazatelé data na pozici třetí hodiny. Vodotěsnost 200 m není pro profesionální potápěče nijak závratná ale pro běžné plavaní, šnorchlování nebo potápění s přístrojem do menší hloubky dostačující. Pouzdro je z ušlechtilé ocele s PVD úpravou. Navíc je povrch kartáčovány, oproti lesklému povrchu nejsou na něm tak viditelné škrábance, které se časem na nošených hodinkách objeví. Silikonový řemínek se nejen výborně nosí ale je zároveň antialergický, voděodolný a nesaje pot. Nesmíme zapomenout na velmi odolné proti poškrábaní safírové sklíčko, v této cenové hladině je spíše na hodinkách výjimečné (běžně se používá méně odolné minerální sklíčko).

Původ: Švýcarské

Použití: Sportovní, Potápěčské

Vodotěsnost: 200 m

Pohon: Quartz(Bateriový)

Přesnost chodu: ±20 s / měsíc

Strojek: Ronda 715

Materiál sklíčka: Safírové

Materiál pouzdra: Ušlechtilá ocel s PVD

Materiál pásku: Silikon

Rozměr pouzdra: 44 mm

Luminiscence: Ručičky, indexy

Otočná luneta: Jednosměrně – potápěčská

Korunka šroubovací: Ano

Proč si koupit hodinky Swiss Military Hanowa 4315.04.003 Neptune Diver?

Velmi povedené sportovní hodinky v potápěčském stylu. Skvělé se hodí jak na běžné každodenní nošení, tak při sportovních aktivitách. Vyšší odolnost hodinek zaručuje safírové sklíčko, vodotěsnost 200 m a pouzdro z kvalitní nerezové ocele. Za cenu cca 7000 Kč získáte kvalitní, spolehlivé pánské hodinky s označením „Swiss Made“.

Helveti.cz je autorizovaný prodejce značky Swiss Military Hanowa. Na hodinky poskytuje záruku 5 let.
Kde koupit značkové hodinky?
Největší internetový obchod s hodinkami v České republice.
Autorizovány internetový obchod s hodinkami.
reklama
Helveti.cz - Hodinky od specialistů